Kozmetik sektörüne ilk adımımızı 1984 yılında attık. 1992 yılında Sezen 3 Parfümeri ve Güzellik Salonu’nu kurarak Güzellik Sektöründe yol aldık. Gelişen kadromuz ve ihtiyaçlar doğrultusunda 2006 yılında FİGEN ESTETİK VE GÜZELLİK SALONU’nu açarak, daha profesyonel, daha uzman ve daha geniş ekipman ve donanımla yolumuza devam ediyoruz.

Güzellik sektöründe her zaman ilklerin takipçisi ve öncüsü olmayı ilke edindik. Bu doğrultuda Çorlu ve çevresine pek çok ilkleri biz getirdik, müşterilerimize sunduk.

Eğitimli ve Uzmanlık Belgeli Profesyonel kadromuz ile Bilgisayarlı Cilt ve Saç Analizi, Cilt Bakımı, İğneli ve Ampullü Epilasyon, Selülit Bakımları, Vücut Bakımı, El ve Ayak Bakımları, Profesyonel Makyaj, Saç Bakımı, Kuaför Hizmetleri, Ağda, Protez Tırnak, Solaryum, Masaj, gibi birçok üniteye sahip geniş yelpazesi ile öncelikle sağlığınızı korumayı, daha sonra sizleri en son teknoloji yardımıyla güzellik alanında sonsuz doyuma ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Hijyen, sağlıklı ve ekonomik hizmet her insanın hakkıdır prensibiyle bayan ve erkek estetiğinde 1. sınıf kaliteyle hizmet vermekteyiz. Müşteri güveni ve memnuniyeti bizim için vazgeçilmez ilkedir.

GÜZELLİK BİR DEĞİŞİM …
DEĞİŞİM BİR KEYİFTİR …
SİZ DE GÜZELLİĞİNİZİ FİGEN ESTETİK’TE KEŞFEDİN …


 
 
Tüm Hakları Saklıdır © 2012
Figen Estetik ve Kozmetik Ltd. Şti.
Omurtak Cad. Manolya Apt. A Blok No:176 K:3 D: 6 (Heykel karşısı Vestel üstü) Çorlu / Tekirdağ
Randevu için : (0282) 651 40 01 - 651 15 69 - randevu@figenestetik.com.tr